czwartek, 15 lipca 2010

Mocni W Duchu - Jestem Z Tobą , Jezu , Jednym Ciałem

5 komentarzy:

 1. Nie pojmiemy tej wielkiej tajemnicy,
  w której Bóg przychodzi do naszych serc,gdzie stanowimy jedno.Jest to piękna,medytacyjna modlitwa.
  Wierzę,że modląc się nią otworzymy serca na przemieniającą moc.

  OdpowiedzUsuń
 2. JEZUS JEST BLISKO MNIE I CIEBIE. PRZYCHODZĄC W KOMUNII ŚWIĘTEJ NAPEŁNIA NAS SOBĄ,NAPEŁNIA MIŁOŚCIĄ . STANOWIMY JEDNO,JESTEŚMY JEDNYM CIAŁEM.
  CZY MAMY TEGO ŚWIADOMOŚĆ?
  KIEDY PRZYJMIEMY GO DO SWOJEGO SERCA ZATOPMY SIĘ W NIM.ADORUJMY W CISZY NASZEGO SERCA.TA JEDNOŚĆ ZOBOWIĄZUJE DO TEGO ,BY MIŁOŚĆ,KTÓRA NAS NAPEŁNIA BYŁA ROZDAWANA,BYŚMY W TEJ KOMUNII ŁAMALI SIĘ DLA INNYCH.
  SPRÓBUJ SŁUCHAJĄC TEJ PRZEPIĘKNEJ MODLITWY ZAMKNĄĆ OCZY I ZOBACZYĆ OCZAMI SERCA JAK PRZYCHODZI TWÓJ ZBAWICIEL I OBEJMUJE SWOIMI RAMIONAMI.WSŁUCHAJ SIĘ W ROZMOWĘ SERC.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem z Tobą,Jezu może nawet i bardziej,kiedy przychodzi trudne doświadczenie.Mam tą świadomość że jesteś ze mną jednym ciałem.To co takie trudne razem z Tobą ma inny wymiar,jest współcierpieniem ,którego mnie uczysz.
  DZIĘKUJĘ TOBIE JEZU,KOCHAM CIĘ.

  OdpowiedzUsuń
 4. PANIE JEZU PRZEŻYWAM RÓŻNE PORAŻKI ŻYCIOWE ALE WIEM ŻE TY JESTEŚ PRZY MNIE ,DZIĘKUJE CI ZA TE CIERPIENIE KTÓRE DOŚWIADCZAM . DZIĘKUJE CI PANIE JEZU CHCRYSTE.

  OdpowiedzUsuń
 5. Najpełniej ta jedność wyraża się wtedy gdy przyjmujemy Ciało Pana Jezusa do swojego serca.
  Nie ma pełniejszego zjednoczenia,kiedy Bóg przychodzi do grzesznika,kiedy można Go adorować .Z miłości jest w małej Hostii i czeka Słowo stało się Ciałem i pragnie mieszkać w moim sercu.MIŁOŚĆ przemienia,uczy żyć,adorować,
  przychodzi ze światłem,które rozjaśnia wszelkie
  ciemności...Wierzę.że Jezus czeka na każdego z nas.Pragnie byśmy stanowili jedno,pragnie
  zanurzyć w swojej miłości.Jeżeli będziemy pragnęli tej głębi jedności możemy doświadczyć spotkania na na poziomie serca.Co masz zrobić-
  kochające serce ci podpowie,posłuchaj.

  OdpowiedzUsuń