poniedziałek, 28 lutego 2011

Nasz problem: połowiczna miłość
Pierwsze rozmnożenie chleba5


13 Gdy Jezus to usłyszał, oddalił się stamtąd w łodzi na miejsce pustynne, osobno. Lecz tłumy zwiedziały się o tym i z miast poszły za Nim pieszo. 14 Gdy wysiadł, ujrzał wielki tłum. Zlitował się nad nimi i uzdrowił ich chorych. 
15 A gdy nastał wieczór, przystąpili do Niego uczniowie i rzekli: «Miejsce to jest puste i pora już spóźniona. Każ więc rozejść się tłumom: niech idą do wsi i zakupią sobie żywności!» 16 Lecz Jezus im odpowiedział: «Nie potrzebują odchodzić; wy dajcie im jeść!» 17 Odpowiedzieli Mu: «Nie mamy tu nic prócz pięciu chlebów i dwóch ryb». 18 On rzekł: «Przynieście Mi je tutaj!» 19 Kazał tłumom usiąść na trawie, następnie wziąwszy pięć chlebów i dwie ryby, spojrzał w niebo, odmówił błogosławieństwo i połamawszy chleby dał je uczniom, uczniowie zaś tłumom6.20 Jedli wszyscy do sytości, i zebrano z tego, co pozostało, dwanaście pełnych koszy ułomków. 21 Tych zaś, którzy jedli, było około pięciu tysięcy mężczyzn, nie licząc kobiet i dzieci. Foto 'W stronę Życia'
DAGA DUKE

W stronę Życia


Wydawnictwo Odnowy w Duchu Świętym Łódź 2007
ISBN: 83-86366-32-X
format: 143x198, stron: 112, oprawa: miękka
[WOD0062B19579]
Cena: 14,00 zł – kupuję!
Jest to prawdziwa, choć niewiarygodna historia napisana przez życie. Autorka ukazuje swoje własne piekło uzależnienia: brak nadziei, zerwane relacje z bliskimi, poszukiwanie własnej tożsamości i miłości. Po wielokrotnych nieudanych próbach leczenia - ostatecznie zostaje uzdrowiona przez Boga, który w cudowny sposób prostuje ścieżki jej życia. Najważniejsze przesłanie tej książki to Nadzieja. I to, że Jezus nie pozostawia nas samych na drogach życia, że czasem wystarczy jedno słowo z naszej strony, a On przyjdzie z pomocą, jak najlepszy Przyjaciel i pomoże iść W STRONĘ ŻYCIA.

Daga Duke - żona i mama trójki dzieci, od 1998 r. współpracuje z Ośrodkiem Odnowy w Duchu Świętym w Łodzi, śpiewa i posługuje w zespole wokalno-ewangelizacyjnym Mocni w Duchu. Jako Terapeuta Zajęciowy i Instruktor Terapii Uzależnień, prowadzi szkolenia i warsztaty z zakresu profilaktyki uzależnień. Jest uwielbiana przez młodzież.

1 komentarz:

 1. Uczniowie słuchali Jezusa,widzieli cuda ,a jednak nie uwierzyli,że może zaradzić,że może
  zaradzić danej sytuacji.
  Uderzające jest to,że przychodzą i mówią -każ więc...To jest polecenie wydawane Bogu.Tak bywa i z nami,pragniemy aby Bóg wypełniał nasze życzenia i polecenia,naszą wolę... lubimy stawać warunki, zatrzymywać coś dla siebie.
  Jaka jest moja miłość? Czy oddaję wszystko?
  Panie proszę spraw,bym był przejrzysty,by miłość rozmnażała się i gotowa była na przyjęcie krzyża

  OdpowiedzUsuń