sobota, 21 sierpnia 2010

Pierwsze spotkanie po wakacjach

Zapraszam na pierwsze nasze spotkania po wakacjach 
- 6 września na godz. 18:45


7 komentarzy:

 1. BARDZO CIESZĘ SIĘ,ŻE SPOTKAMY SIĘ WSZYSCY RAZEM.

  "PRZYJACIELE SPOTYKAJĄ SIĘ,ABY SIĘ LEPIEJ POZNAĆ I POKOCHAĆ.PRZYJACIELE SĄ SZCZĘŚLIWI,GDY SIĘ SPOTYKAJĄ,MÓWIĄ SOBIE WSZYSTKO,KIM SĄ I CZY ŻYJĄ"

  Luciano Cian

  OdpowiedzUsuń
 2. Przyjaźń drugiego człowieka jest ważnym elementem życia każdego z nas. Życie bez przyjaciela byłoby ubogie, pozbawione wielu przyjemności i wzruszeń, puste. Dobrze jest wiedzieć, że nie jest się samotnym na świecie, że prawdziwa przyjaźń istnieje. Tylko najpierw trzeba ją dobrze znaleźć, a później odpowiednio dbać,, Życze Wam spotkań owocnych , pełnych miłości i wielu łask Bożych .Iskierka

  OdpowiedzUsuń
 3. PRZYJACIELE SĄ JAK CICHE ANIOŁY,
  KTÓRE PODNOSZĄ NAS KIEDY UPADAMY.  PROSIŁAM BOGA O KWIAT,DOSTAŁAM OGRÓD,
  PROSIŁAM O DRZEWO,DOSTAŁAM LAS,
  PROSIŁAM O RZEKĘ,DOSTAŁAM OCEAN,
  POPROSIŁAM O PRZYJACIELA,
  DOSTAŁAM CIEBIE.

  Marlena W.

  Jak wiele nam ofiaruje Bóg,jak cenna jest wspólnota,bo cenni są w niej przyjaciele.

  OdpowiedzUsuń
 4. „Wierny bowiem przyjaciel potężną obroną, kto go znalazł, skarb znalazł” (Syr 6,14). Iskierka

  OdpowiedzUsuń
 5. W MOMENCIE KIEDY ZACZYNAMY KOCHAĆ BLIŹNIEGO MIŁOŚCIĄ,KTÓRĄ CZERPIEMY OD ZBAWICIELA DOSTRZEGAMY JAK WIELE W NAS SAMYCH JEST NIEDOCIĄGNIĘĆ I BRAKÓW,NIE W TEJ DRUGIEJ STRONIE.CHCIELIBYŚMY TAKICH SIELANKOWYCH PRZYJAŹNI,KTÓRE NIC NIE KOSZTUJĄ. NATOMIAST KIEDY POJAWIAJĄ SIĘ TRUDNOŚCI W PRZYJAŹNI,TO ONE SĄ NIE BEZ PRZYCZYNY.PAN BÓG PRAGNIE OCZYŚCIĆ RELACJĘ PRZYJACIÓŁ,NADAĆ JEJ NOWEGO WYMIARU.
  PRAWDZIWA MIŁOŚĆ,PRZYJAŹŃ BĘDZIE WTEDY TRWAŁA KIEDY PODDA SIĘ OCZYSZCZENIU,PRZEJDZIE WSZELKIE PRÓBY.PRAWDZIWA PRZYJAŹŃ ,MIŁOŚĆ JEST NA DOBRE I NA ZŁE.
  ....A KIEDY JEST COŚ NIE TAK TO POWODEM JEST WCIĄŻ NASZE LUDZKIE,A NIE BOŻE MYŚLENIE.
  ....I JEDEN NAJWAŻNIEJSZY ASPEKT,O KTÓRYM ZAPOMINAMY. W TYCH RELACJACH OSOBOWYCH ZABRAKŁO BOGA,FUNDAMENT ZŁY ROZWALIŁ SIĘ,NIE WYTRZYMAŁ NAPORU WODY ,NAWAŁNICY.

  JEŻELI COŚ SIĘ ROZWALIŁO CZAS ZACZĄĆ BUDOWAĆ PRZYJAŹŃ NA NOWO !!!

  OdpowiedzUsuń
 6. "Kto odchodzi od słowa Boga,ten głoduje,
  bo nie samym chlebem człowiek żyje,
  ale każdym słowem,które pochodzi z ust Boga.
  Kto odchodzi od źródeł jest spragniony,
  kto od skarbu się odsuwa jest biedny,
  kto odstępuje od mądrości,głupim się staje,
  kto odsuwa się od cnoty marnieje."
  św.Ambroży z Mediolanu


  Zaczyna się czas Waszych spotkań z Bogiem,więc życzę takiej otwartości serca byście byli głodni i spragnieni:wody żywej,skarbu wiary, mądrości Bożej,byście otwierali serca dla Ducha Świętego,a promieniując MIŁOŚCIĄ byli świadkami obecności Boga w Waszym życiu.
  NIECH WAS BÓG PROWADZI.

  OdpowiedzUsuń
 7. ♥♥ Pewna mądra kobieta podczas wędrówki po górach znalazła w strumieniu cenny kamień. Następnego dnia napotkała podróżnika, który był bardzo głodny. Mądra kobieta otworzyła wtedy torbę i podzieliła się z nim swoim jedzeniem. Głodny człowiek dostrzegł drogocenny kamień w jej tobołku, zachwycił się nim, po czym zwrócił się do niej z prośbą, by mu go podarowała. Mądra kobieta zrobiła, jak prosił, bez chwili zwłoki. Podróżnik odszedł, radując się swoim szczęściem. Wiedział, że dostanie za ten klejnot taką furę pieniędzy, że już do końca życia nie będzie musiał martwić się o swoją strawę. Po kilku dniach powrócił wszakże w to samo miejsce w poszukiwaniu mądrej kobiety. Kiedy ją już odnalazł, zwrócił jej kamień i powiedział: Dużo myślałem. Wiem, że ten klejnot jest bardzo wartościowy, ale oddaję ci go w nadziei, że podarujesz mi coś o wiele bardziej cennego. Jeśli możesz, ofiaruj mi tę rzecz, która pozwoliła Ci dać mi ten kamień..♥♥

  Dzielę się tym opowiadaniem,bo wiele treści można wyczytać.Wasze spotkania trwają,życzę abyście ten najcenniejszy skarb znaleźli,bo przecież jest nim sam BÓG.

  OdpowiedzUsuń