piątek, 24 grudnia 2010

Życzenia na Boże Narodzenie

Iz 9, 1-3. 5-6
Naród kroczący w ciemnościach ujrzał światłość wielką; nad mieszkańcami kraju mroków zabłysło światło. Pomnożyłeś radość, zwiększyłeś wesele. Rozradowali się przed Tobą, jak się radują we żniwa, jak się weselą przy podziale łupu. Bo złamałeś jego ciężkie jarzmo i drążek na jego ramieniu, pręt jego ciemięzcy jak w dniu porażki Madianitów.
Albowiem Dziecię nam się narodziło, Syn został nam dany, na Jego barkach spoczęła władza. Nazwano Go imieniem: Przedziwny Doradca, Bóg Mocny, Odwieczny Ojciec, Książę Pokoju. Wielkie będzie Jego panowanie w pokoju bez granic na tronie Dawida i nad Jego królestwem, które On utwierdzi i umocni prawem i sprawiedliwością, odtąd i na wieki. Zazdrosna miłość Pana Zastępów tego dokona.

Naród kroczący w ciemnościach to MY - ogarnięci grzechami jak noc walcząca z dniem. NAM zabłysła ŚWIATŁOŚĆ WIELKA - JEZUS CHRYSTUS NASZ ZBAWICIEL!

Niech Nowonarodzony da nam wszystkim radość i nadzieję, miłość, która wypełniła serca i da dobro innym. Niech przyjście Bożego Syna obudzi w nas pragnienia bycia Jego uczniami!

Radosnych świąt!


2 komentarze:

 1. Podnieś rękę Boże Dziecię błogosław...wspieraj...,
  zamieszkaj w naszych sercach.Bądź dla nas światem i mocą,napełniaj sobą.Niech dzień Twoich narodzin będzie pogłębieniem naszej komunii z Tobą,niech
  w nowy sposób narodzimy się dla Ciebie.
  Czego życzyć w te święta?
  Myślę,że tego,by MIŁOŚĆ zamieszkała w naszych sercach,by one stały się ubogą stajenką.Więcej nic
  nie trzeba,bo stanie się cud narodzin dla Jezusa.

  OdpowiedzUsuń
 2. Życzę wszystkim,aby święta Bożego Narodzenia owocowały w nas przemianą życia,byśmy zapatrzeni w Bożą Dziecinę potrafili przyjmować to co trudne.
  Byśmy wyrzekali się tego wszystkiego co od Miłości nas odgradza.Bądźmy zwiastunami Dobrej Nowiny dla tych,którzy jej nie słyszeli.
  Jezus narodził się dla mnie i dla ciebie,niech nasze serca staną się domem,w którym ON zamieszka.

  OdpowiedzUsuń